Misja - RODO dla firm - DOIT.BIZ Sp. z o.o.
Działamy globalnie na terenie całego świata

Misja

W DOIT.BIZ naszym celem jest zapewnienie firmom każdej wielkości bezpieczeństwa i spokoju, których potrzebują, aby prosperować w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie. Zapewniamy profesjonalne usługi RODO i wsparcie w zakresie bezpieczeństwa IT, specjalizując się w pomaganiu firmom w zapewnieniu zgodności z przepisami dotyczącymi ochrony danych, jednocześnie chroniąc ich tajemnice firmowe i patenty przed nieautoryzowanym dostępem. Nasz doświadczony zespół stale pracuje nad aktualizacją naszych procedur i systemów, dzięki czemu nasi Klienci mogą skupić się wyłącznie na rozwijaniu własnej działalności, nie martwiąc się o ryzyko związane z bezpieczeństwem danych lub kwestiami prawnymi związanymi z przetwarzaniem danych. Dzięki DOIT.BIZ mogą mieć Państwo pewność, że Państwa dane będą zawsze chronione, co pozwoli Państwa firmie w pełni wykorzystać swój potencjał!

Misja firmy

Zapewnienie bezpiecznych i godnych zaufania rozwiązań do administrowania operacjami związanymi z bezpieczeństwem danych w firmach na całym świecie, odciążając je od zadań związanych z kontrolą zgodności, jednocześnie promując wzrost i rozwój naszych Klientów.

Tomasz Czarnecki Prezes Zarządu DOIT.BIZ Sp. z o.o

 

Deklaracja wizji

Naszą wizją w DOIT.BIZ jest poprowadzenie Państwa w przyszłość, w której żadna firma nie będzie miała przeszkód w osiągnięciu sukcesu z powodu braku bezpieczeństwa informacji dzięki bezpiecznej polityce przetwarzania danych i niezawodnym procedurom zarządzania systemami, egzekwowanym w różnych branżach na całym świecie.

Wspieramy biznes zapewniając profesjonalne usługi w obszarze przetwarzania i ochrony danych osobowych. Nasze działania mają na celu odciążenie przedsiębiorców od czynności weryfikacji zgodności z przepisami prawa procesów zbierania, gromadzenia, przechowywania, użytkowania, usuwania danych osobowych. Podejmujemy wszelkie kroki, aby zagwarantować bezpieczeństwo prowadzenia działalności biznesowej. Nasz zespół sprawuje kontrolę nad prawidłową organizacją ochrony danych osobowych oraz jej odpowiednim wdrożeniem i funkcjonowaniem.

Znamy się na tym.

TY zajmij się prowadzeniem biznesu.

MY ochronę danych bierzemy na siebie.

Wszystkie podejmowane przez nas kroki mają na celu wsparcie przedsiębiorców w dynamicznym rozwoju biznesu. Stosujemy nowoczesne metody dla zagwarantowania odpowiedniej jakości wsparcia przedsiębiorstwa.

Podejmujemy się działań w pełni dostosowanych do bieżących potrzeb oraz profilu przedsiębiorstwa. Wykorzystujemy szeroki wachlarz narzędzi, które umożliwiają nam realizację powierzonych zadań w wysokim standardzie. Stale poszerzamy zakres naszej wiedzy, a tym samym obszar działalności. Zapewniamy usługi, bazujące na aktualnych rozwiązaniach prawnych i wykorzystując dostępne systemy teleinformatyczne. Proponujemy między innymi przeprowadzanie audytów i szkoleń oraz outsourcing roli Inspektora Ochrony Danych. Udzielamy w tym obszarze kompleksowe wsparcie.

Zależy nam również na edukowaniu w zakresie ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa informacji, wszystkich osób, które mają styczność z obsługą zbiorów takich danych.

Tomasz Czarnecki
Prezes Zarządu DOIT.BIZ sp. z o.o.
Inspektor Ochrony Danych